Dobra firma, jeśli tak zostanie będę używała produktów przez dłuższy czas bo wydają się jakościowe i naturalne, delikatne. Również opakowania są dość minimalistyczne bez zbędnych obiecanek i info 15in1.
about 1 year ago
0
0
ANNA K.
Naturalne produkty. Jestem zadowolona a
Naturalne produkty. Jestem zadowolona a art. do higieny osobistej oraz kosmetyków do pielęgnacji.