Tore oleks olnud, kui oleksite
Tore oleks olnud, kui oleksite lisanud tellimusvormile pakiautomaadi valimise võimaluse. Jah, ilmselt Google Mapsi järgi oli Paldiski kõige ligemal asuv pakiautomaat, aga seda otse üle mere ja paati mul kahjuks pole. DPD sai ka kõhulimaandumisega hakkama kui pakki ümber suunata proovis ja seega pidingi peaaegu 120km eraldi sõitma, et tellitut kätte saada.