Un adevărat "nectar " pentru pielea mea.
Felicitări echipei Mayie!
11 months ago
0
0
Mirela T.
O experiență plăcută! Îmi plac
O experiență plăcută! Îmi plac produsele comandate și mi-a plăcut mult și modul lor de ambalare! Voi comanda cu siguranță și alte produse.
Felicitări, Mayie!