Mám velmi dobrou zkušenost s
Mám velmi dobrou zkušenost s vrácením produktu ve chvíli, kdy nefungovala pumpička. Obratem mi byl zaslán nový produkt. Většina produktů především z řady Antü je za mě skvělá. Jediné, co mi nesedlo je serum a mist, protože zanechávají lesklejší efekt, který tak neocením. Naopak denní a noční krém z této řady je skvělý. Partner oceňuje řadu proti akné, ocenila bych i větší balení, jelikož má poměrně velkou spotřebu.