Zakupiłam sodastream duo. Produkt rewelacyjny. Pozbyliśmy się z domu napojów w nie ekologicznych plastikowych butelkach. Mamy mniej smieci. Firma bardzo wiarygodna. Profesjonalna obsługa.
almost 2 years ago
0
0
Krystyna K.
super zakupy
super zakupy
almost 2 years ago
0
0
Oleksandra F.
Super jakość, czekamy dalej na
Super jakość, czekamy dalej na fajne promki)
almost 2 years ago
0
0
Anna A.
Polecam. Jestem bardzo zadowolona. Trochę
Polecam. Jestem bardzo zadowolona. Trochę inny smak wody ale można się przyzwyczaić. Wygoda .
almost 2 years ago
0
0
Magdalena
Wszystko przebiegło bez problemowo. Towar
Wszystko przebiegło bez problemowo. Towar zgodny z opisem, prawidłowo spakowany.