Šaty vraciam späť. Nevyzeraju tak
Šaty vraciam späť. Nevyzeraju tak ako na fotke. Taktiež velmi dlho trvalo kym som obdržala mail ohľadne objednavky a o samotnej informácii že šaty sú pripravene na moj odber.
Nevedela som sa ani dovolat na infolinku lebo mi v kuse hlasilo niekolko dni po sebe, že v Poľsku je štátny sviatok. Som sklamana.