ORSAY RO

ORSAY RO

4.5
Based on 657 reviews
Powered by
Antoanela S.

Produse frumoase, promotii bune, dar

Produse frumoase, promotii bune, dar costuri pt. transport ridicate, asta daca nu prinzi promotii cu transport zero. As mai fi comandat niste genti, dar din cauza celor 20 lei pentru curier, renunt de fiecare data. Geanta era 35 de lei, transportul 20 lei.😒 Codurile de reducere primite sunt doar pentru produsele nereduse, ca si membru nu ai reducere la transport...Din cauza aceasta nu comand prea des.
0
0
Carmen O.

Foarte multumita !

Foarte multumita !
0
0
Opran C.

super rapizi

super rapizi
0
0
Dana P.

Tot ok

Tot ok
0
0
Cristiana M.

Quality clothes

Quality clothes
0
0
load more
spam
cancel