Produse frumoase, promotii bune, dar
Produse frumoase, promotii bune, dar costuri pt. transport ridicate, asta daca nu prinzi promotii cu transport zero. As mai fi comandat niste genti, dar din cauza celor 20 lei pentru curier, renunt de fiecare data. Geanta era 35 de lei, transportul 20 lei.😒 Codurile de reducere primite sunt doar pentru produsele nereduse, ca si membru nu ai reducere la transport...Din cauza aceasta nu comand prea des.