Hi I purchased your Jelly
Hi I purchased your Jelly wax the product was brilliant, I normally purchase elsewhere. your product is expensive where you charge just over $16 for 500g. I do purchase 1kg for $19.30.
Please don't get me wrong product is brilliant but I make seaside gel candles and have to watch my costs and charging
and delivery perfect